Przyczepa Kempingowa Bailey Pageant Monarch

Rok produkcji: 2004
Dla: 2/3 osób
Cena: 17.900

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę przyczep kempingowych która zaspokoi niejedne gusta czy też wymagania.

Przedstawiamy wam przyczepę kempingową jednej z najlepszych angielskich marek która dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu oferuje swoim użytkownikom niezależność oraz nowoczesność.

Bailey Pageant to przyczepa kempingowa z nowoczesnym wyglądem zewnętrznym, dodatkowo zainstalowany stabilizator jazdy oraz opony wzmacniane typu ,,C” zapewniają wysoki standard bezpieczeństwa w podróży.

Z dodatkowego wyposażenia nie możemy zapomnieć o zainstalowanym motor mover który pozwala nam bezpiecznie ustawić przyczepę nawet w najbardziej ciasnym zakamarku za pomocą pilota. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób podróżujących solo czy też z małymi dziećmi.

Model z naszej oferty przeznaczony jest dla 2/3 osób z jednym dużym łóżkiem z przodu przyczepy (od strony dyszla) o wymiarach 190cm x 210cm.

Przyczepa kempingowa z ładną tonacją kolorów wewnątrz co nadaje jej nowoczesny wygląd oraz poczucie wszechstronności. Zamontowane szafki podsufitowe oraz przestrzeń pod kanapami zapewniają wystarczająco dużo miejsca nawet dla najbardziej wymagających.

Kolejnym atutem jest bez wątpienia obszerna łazienka z osobną kabiną prysznicową oraz toaletą kasetową, z myślą głównie o żeńskich użytkownikach znalazło się też miejsce na sporych rozmiarów garderobę.

Wyposażenie:

– ciepła i zimna woda (gaz/230v)
– ogrzewanie  (gaz/230v)
– kuchenka gazowa (gaz)
– lodówka z zamrażalnikiem ( gaz/230v/12v)
– napęd mover ( pozwala wygodnie zaparkować przyczepą w trudno dostępne miejscach za pomocą pilota) 12v
– antena tv ze wzmacniaczem sygnału

– stabilizator jazdy

Dane Techniczne:

Masa własna: 920 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 1120 kg