Przyczepa Kempingowa Avondale Argente

Przedstawiamy Wam przyczepę Avondale Argente dedykowaną dla całych rodzin.  Cepka spokojnie pomieści bowiem nawet 6/7 osób. Poznajcie możliwości tej wyjątkowej przyczepy kempingowej, która idealnie nadaje się na wypad nad morze, jezioro czy festiwal. 

Przyczepa kempingowa Avondale Argente, dostępna w ofercie Campmig Przygodzice, to duża rodzinna przyczepka przeznaczona dla 6/7 osób. Sprawia to, że idealnie nadaje się na wypad nad morze, jezioro czy nawet festiwal. W tylnej części znajduje się ogromna łazienka wyposażona w toaletę, zlew, lustro oraz osobna kabinę prysznicowa. Te elementy świadczą nie tylko o przestronności tej cepki, ale także o tym, że staje się ona uniwersalnym rozwiązaniem dla grup osób. W łazience znalazło się również miejsce na sporej wielkości garderobę, co znów świadczy o tym, że producent Avondale frontem wychodzi do żeńskiej klienteli.

Na wprost wejścia do cepki umiejscowione są dwa pojedyncze łóżka piętrowe, zaś w środkowej części po stronie lewej stolik i dwa fotele które po rozłożeniu stworzą dwa dodatkowe miejsca do spania. Na przeciwko znajduje się  dobrze wyposażona kuchnia z lodówka dometic z piekarnikiem, grillem a także 4-palnikowa kuchenka gazowa.

Z przodu dwie kanapy szafka oraz rozkładany stolik, po rozłożeniu uzyskamy w tej części łóżko o wymiarach 180 cm na 200 cm

DMC: 1500 kg

Rocznik: 2006

Cena: 26.900

Specjalna oferta zimowa, kupując u nas przyczepę do końca grudnia 2019 otrzymasz pakiet startowy gratis. Zadzwoń teraz 690680245 i zapytaj o szczególy !